Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня прав споживачів
Незабаром черкащани зможуть перевіряти і ремонтувати лічильники тепла і води та дізнаватись про вміст ГМО у продуктах. Про це стало відомо під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі з нагоди Всесвітнього дня прав споживачів. За словами директора Державного підприємства „Науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” Віктора Білоусова, цьогоріч ДП „Черкасистандартметрологія” введе в експлуатацію новий лабораторний корпус.
Відділ з питань роботи ради Черкаського міськвиконкому надав інформацію про відвідувальну активність депутатів нинішньої каденції, повноваження яких мають невдовзі закінчитися, пише Прес-Центр. Найбільш пасивними в роботі ІІІ-V сесій міськради з серпня 2007 року по грудень 2009 року, тобто під час 51 пленарного засідання, стали регіонал та директор обласного перинатального центру Василь Вороний (8 відвідувань) та бізнесмен-"нашоукраїнець" Олександр Безкоровайний (9 відвідувань). Ще менше – всього сім відвідувань – за цей час лише в "нашоукраїнця" й першого заступника міського голови Кіровограда Сергія Табалова.
Тролейбусники Черкас знову вийшли на страйк. Зранку майже півсотні водіїв та кондукторів тролейбусів зібралися під стінами міської ради. Люди вимагали зарплату, якої не бачили з листопада. Комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" винне працівникам майже два мільйони гривень. Чиновники пообіцяли впродовж двох днів виплатити 303 тисячі гривень. Якщо ж і цих грошей найближчим часом не буде, з 20 березня тролейбусники обіцяють оголосити безстроковий страйк.